Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 45 человек

План правядзення мерапрыемстваў у шосты дзень на ІІ паўгоддзе

Дата: 4 февраля в 11:01, Обновлено 21 марта в 16:11

Шосты  школьны  дзень

II  паўгоддзе

Дата

Клас

Мерапрыемства

Адказныя

16.01.

Агульнашкольны  дзень здароўя

1-4

Гульні  на  свежым  паветры “ Сняжынка”

Савіцкая С.П.

5-9,11

Лыжныя  спаборніцтвы “ Зіма спартыўная”

Бахар М.І.

23.01.

1-4

Пазнаваўчая  гульня “Поле  цудаў”

 (Пра жывёл)

Гладкая Л.Ф.

5-7

Бітва эрудытаў.

Валадзько В.А.

8,911

Інтэлектуальная гульня “ Па лабірынтах ведаў”

Валадзько Р.І.

30.01.

1-4

Віктарына “ Як да нас  прыйшла кніга”

Бахар Н.В.

5-7

Лыжная эстафета “ Зімовыя забавы”

Бахар М.І.

8,9,11

Лыжная экскурсія “ Зіма і прырода”

Сабалеўская Л.Ф.

06.02.

1-4

Конкурс  малюнкаў “ Я і спорт”

Астроўка В.П.

5-7

Бібліо – глобус

“ Гісторыя, культура і традыцыі розных краін”

Бахар Н.В.

8,9,11

Вусны часопіс “ Юным героям – антыфашыстам  прысвячаецца”

Цалабанаў А.І.

13.02.

1-4

Віктарына “ Я здароўе зберагу – сам  сабе я памагу”

Савіцкая С.П.

5-7

Гульнявая  праграма “ У здаровым  целе – здаровы дух!”

Валадзько В.А.

8,9,11

Віктарына “ Свет  цікавага”

Валадзько Р.І.

20.02.

1-4

Матэматычная гульня

 “ Крыжыкі – нолікі”

Гладкая Л.Ф.

5-7

Завочнае падарожжа

“ Музеі г. Мінска”

Іванова В.А.

8-9,11

Рыцарскі  турнір

 “ Узброенныя  сілы Рэспублікі  Беларусь”

Сабалеўская Л.Ф.

27.02.

1-4

Гульня – падарожжа “ Мая маленькая Радзіма”

Брыцько В.А.

5-7

Спартыўна – гульнявая праграма” Маленькія рыцары”

Брыцько В.М.

8,911

Снежны снайпер

Бахар М.І.

06.03.

1-4

Конкурс « Маміны памочнікі»

Гладкая Л.Ф.

5-7

Спартландыя  “ Мы – будучыя алімпійцы”

Бахар М.І.

8,9,11

Круглы стол

“ Пагаворым  пра каханне”

Астроўка В.П.

13.03.

1-4

Практыкум “ Урокі дабрыні”

Астроўка В.П.

5-7

2021 год – год яднанання.

 Віктарына “ Беларусь - мая краіна”

Бахар Н.В.

8,9,11

Спартыўныя эстафеты

“ Нашы перамогі – роднай краіне!”

Бахар М.І.

20.03.

1-4

Прагляд мультыплікацыйных фільмаў “ Казачныя героі на тэлеэкране”

Ляхновіч М.А.

5-7

Інтэлектуальная гульня “Азбука эканомікі”

Іванова В.А.

8,9,11

Турнір  знатакоў інфарматыкі.

Цалабанаў А.І.

27.03.

1-4

Школа юнага скульптара “Пластылінавая казка”

Брыцько В.А.

5-7

Урок – падарожжа

“ Интересное в мире русского языка”

Брыцько В.М.

8,9,11

Прафесіянальнае самавызначэнне. Дыскусія

 “ Крок у будучыню”

Сабалеўская Л.Ф.

03.04.

1-4

Гульнявая праграма

 “ Свет у колерах вясёлкі”

Савіцкая С.П.

5-7

Да Дня  яднанання народаў Беларусі  і  Расіі.

Конкурс  чытачоў “ Ганаруся дружбай  нашай!”

Бахар Н.В.

8,9,11

Спартландыя “ Хачу  быць здаровым!”

Бахар М.І.

10.04.

1-4

Інтэлектуальная гульня “ Я  ведаю…”

Гладкая Л.Ф.

5-7

КТС “ Наши  руки  не  для  скуки»(рамонт  кніг  школьнай бібліятэкі)

Бахар Н.В.

8,9,11

Спаборніцтвы па валейболе

Бахар М.І.

17.04.

1-4

Конкурс малюнкаў “ Фарбы вясны”

Бахар Н.В.

5-7

Спаборніцтвы па шашках

Бахар М.І.

8,9,11

Урок – роздум “ Што такое шчасце”

Астроўка В.П.

24.04.

1-4

Практыкум “ Сакрэты зносін”

Астроўка В.П.

5-7

Пазнаваўчая гульня

 “ Займальная матэматыка”

Валадзько В.А.

89,11

Інтэрактыўная гульня “Хто каго або падлетак у свеце шкодных  звычак”

Валадзько Р.І.

08.05.

1-4

Ствараем  калаж

 “ Маё шчаслівае будучае!”

Брыцько В.А.

5-7

Круглы стол “ Перамога ў сэрцы кожнага!”

Брыцько В.М.

8,9,11

Экскурсія “ Боль і памяць”

(Спаленыя вёскі)

Сабалеўская Л.Ф.

15.05.

1-4

Конкурсная праграма

 “ Мы шчаслівыя ўсе разам!”

Савіцкая С.П.

5-9,11

Спартыўны  марафон

 “ Спорт і здароўе”

Іванова В.А.,Бахар М.І.

22.05.

1-7

Спартыўная праграма”Час  эстафет!”

Гладкая Л.Ф.Бахар М.І.

8,9,11

Велапаход  па  месцах дыслакацыі партызанскага атрада “Народныя мсціўцы”

Цалабанаў А.І.

29.05.

1-9,11

Агульнашкольны дзень здароўя “ Прывітанне, лета!”

Бахар М.І.

Класныя кіраўнікі 1-9,11 класаў.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.